7 טיפים שיעזרו לכם לא לעשות טעויות בתהליך לימודי סאונד

כיצד לממש את החלום להיות מפיק מוזיקלי ולהימנע מטעויות בתהליך הלימוד?


מאת: דודי תמיר | עדכון אחרון: 4/12/2021

◀️ לאורך מאמר חשוב זה מצורפים 7 סרטונים - חובה לצפות✓

המדריך המלא: מיקרופונים

הקדמה:
במאמר זה אני אתן לכם 7 טיפים מאוד חשובים שיעזור לכם להימנע מטעויות בתהליך לימודי סאונד ולהצליח בתחום.
◀ מכירים את המשפט "תלמד מטעויות של אחרים" - אז בואו נלמד.
מאמר זה נכתב לאחר שנים של ניסיון כמפיק מוזיקלי, ומפתח מיזם לימודי סאונד אונליין הראשון והמקצועי בישראל אשר בעקבותיו ניהלתי אלפי שיחות ייעוץ והכוונה עבור משתמשים.

◀️ בכל טיפ במאמר הנ"ל מצורף גם סרטון - חובה לצפות✓
👇

1 תעצור לפני שאתה רוכש ציוד!

 1. זהו אחד הנושאים הכואבים שיוצא לי להיתקל בו שוב ושוב. תלמידים רבים פונים אליי לייעוץ לפני רכישת קורסים אונליין באתר ופעמים רבות כל כך (וזו לא הגזמה) אני מציל אותם בשנייה האחרונה לפני שהם מבזבזים עשרות אלפי שקלים על ציוד שהם כלל אינם צריכים בשלב זה והאמת, גם בשלבים מתקדמים ביותר!

  ואם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק, כלומר: כאשר הם צריכים להשקיע סכומים מצחיקים ב- לימודי סאונד אונליין לעומת סכומים מטורפים במכללות (שאין לכך שום הצדקה בלשון המעטה) פתאום הם נזכרים שהם בזבזו את כל הכסף ועושים חשבון למה שבאמת צריך…

  טעות נפוצה אצל כולם

  רובכם חושבים כי ציוד הקלטה יקר יגרום לסאונד שלהם להישמע מקצועי. אז בבקשה מכם, תוציאו משוואה זו מהראש שלכם ואני אתן דוגמא קטנה: אם תתנו לנגן גיטרה מתחיל להקליט עם גיטרה הכי מקצועית בעולם ומצד שני תנו לנגן גיטרה מקצועי להקליט עם גיטרה פשוטה מאוד - מי לדעתכם ישמע יותר טוב בהקלטה?
  מקווה שהבנתם…

  תזכרו את הטיפ הזה טוב טוב:

  כדי להגיע לסאונד מקצועי אתם צריכים בשלב זה דבר אחד בלבד - ללמוד סאונד באופן מקצועי! עכשיו אני אפרט איזה ציוד הקלטה דרוש לכם ו-אחלק את התשובה ל-2 רמות תלמידים.

  עבור תלמידים שמתחילים מ-0:

  הציוד היחידי שאתם זקוקים לו (בשלב זה) חבילת אולפן ביתי אשר כוללת: כרטיס קול, אוזניות ומיקרופון קונדנסר או דינמי. מחיר ממוצע בשוק יהיה 1200 ש"ח בלבד.

  לגבי מחשב לאולפן הביתי:

  אני יוצא מנקודת פתיחה שלכולם יש מחשב ואין שום צורך לרכוש מחשב חדש אלא אם המחשב שלכם בן 10 שנים… אם יש לכם מחשב אבל הוא לא מתפקד הכי טוב - לפני שאתם רצים לרכוש מחשב חדש תבצעו את הפעולות הבאות:

  1 להזמין טכנאי מחשבים ולפרמט את המחשב. פעולה זולה ומהירה אשר תגרום למחשב שלכם לתפקד הרבה יותר טוב בלשון המעטה.

  2 ניתן לבצע אופטימיזציה למחשב עבור עבודה עם תוכנת הקלטה. כלומר, כמה פעולות חשובות במחשב לעבודה אפקטיבית עם אודיו אותה אני מלמד בקורס האולפן הביתי.

  ◀ בעזרת 2 פעולות פשוטות אלו, אתם יכולים לחסוך אלפי שקלים לפני שאתם רצים לרכוש מחשב חדש.

  תוכנת הקלטה:

  הקורסים של מיזם לימודי סאונד אונליין Class-A-Studio/דודי תמיר מאפשרים לכם לבחור ללמוד על 3 תוכנות הקלטה מובילות בתעשיית המוזיקה בעולם:
  קורס אבלטון + האולפן הביתי
  קורס קיובייס + האולפן הביתי
  קורס פרוטולס + האולפן הביתי

  קחו בחשבון שכל חברת תוכנה מאפשרת להוריד בחינם את התוכנה לתקופת ניסיון בין 30 ל-90 יום. את תוכנת פרוטולס למשל, אפשר להוריד גירסה 100% חינמית לכל החיים אמנם עם הרבה פחות אפשרויות עריכה אבל מי מכם אשר מעוניין בסך הכל להקליט את עצמו עם פלייבקים מוכנים בתוכנה זהו פתרון מושלם.

  ◀ כמה עולה תוכנת הקלטה?
  לכל חברה יש 3 רמות איכות כאשר מחיר ממוצע התחלתי 100 דולר בלבד. הגרסה המתקדמת ביותר תעלה לכם (בממוצע) 750 דולר.

  הערה חשובה:

  ◀ כל מי שרוכש קורס תוכנת הקלטה + האולפן הביתי מקבל מאיתנו תעודת סטודנט אשר מקנה לו 40% הנחה על רכישת התוכנה, נצלו זאת.

  עבור תלמידים מתקדמים:

  כאשר אני אומר תלמידים מתקדמים כלומר, הם יודעים להשתמש בתוכנת הקלטה באופן מקצועי והם מעוניינים ללמוד סאונד הפקה ומיקס מקצועי. במקרה זה הציוד הדרוש יהיה:

  לגבי מחשב לאולפן הביתי:

  אני יוצא מנקודת פתיחה שיש לכם מחשב. גם במקרה זה מומלץ לבצע את הפעולות הפשוטות שרשמתי למעלה: פירמוט המחשב וביצוע אופטימיזציה לאודיו.

  ואם אתם זקוקים למחשב חדש?

  אני ממליץ לרכוש מחשב בסכום ממוצע של 3500 ש"ח וניתן להוסיף מסך בגודל 25 עד 30 אינץ. כיף לעבוד עם מסך גדול, זה מאפשר לראות הכל באופן ברור ונוח. עלות מסך בממוצע 1000 ש"ח

  ◀ מחשב נייד לא הייתי רוכש משום שהוא יקר הרבה יותר ופחות נוח לעבודה. אם אתם שואלים מדוע מחשב נייד יקר יותר? כי לא ניתן להרכיב מחשב נייד, אתם רוכשים מותג מורכב מראש.

  ◀ המרכיבים החשובים במחשב:
  מעבד I7 אינטל + 16GB זיכרון פנימי + הרד דיסק כונן C מסוג SSD 500Gb אם אפשרי, רצוי עוד כונן פנימי בגודל 1TB או 500Gb מסוג SSD.

  רמקולים באולפן הביתי?

  בשלב הלימוד הראשוני, וגם בשלב מתקדם אני לא ממליץ לרכוש רמקולים מהסיבות הבאות:

  1 אין לכם חדר מטופל אקוסטי

  2 רמקולים בגודל 5,6,7 אינץ לא משמיעים תדרי סאב

  3 אם תרכשו רמקול 8 אינץ ואין לכם חדר מטופל אקוסטי כמו שצריך, אתם פשוט לא תשמעו באופן אפקטיבי בלשון המעטה.

  הפתרון האולטימטיבי במקרה זה:

  רכישת 2 זוגות אוזניות ואני אסביר:

  1 אוזניות סגורות לביצוע הקלטות.

  2 אוזניות פתוחות
  ◀ אוזניות אלו מיועדות לתהליך המיקס וזאת משום שהם פתוחות ומסוגלות להשמיע טווח תדרים מלא כולל תדרי סאב. ב-קורס מיקס מקצועי אונליין אני מסביר מה הם הדגמים המומלצים וכיצד לעבוד איתם באופן נכון.

  אז כמה זה יעלה לכם?

  למי שמתחיל מ-0 ללא שום ציוד:
  מחשב + מסך גדול = 4000 ש"ח בממוצע
  תוכנת הקלטה ברמה בסיסית = 350 ש"ח
  חבילת כרטיס קול + אוזניות + מיקרופון = 1150 ש"ח
  סה"כ בממוצע 5500 ש"ח בלבד!

  למי מכם שיש מחשב (זהו המצב ברוב המקרים) אתם תשקיעו בממוצע (כרגע) 1500 ש"ח בלבד. למי מכם שמעוניין לרכוש אוזניות פתוחות המחיר נע בין 1250 ש"ח ל-2000 ש"ח בממוצע. אני מכיר תלמידים בתחילת הדרך שבזבזו 20 אלף ש"ח ולפעמים הרבה יותר...

  ◀️ לחצו כאן ותועברו ישירות לווצאפ וקבלו ייעוץ מקצועי חינם.

  תכניסו את זה טוב טוב לראש:

  רק כאשר תתקדמו בשלב לימודי סאונד הפקה ומיקס רק אז תחשבו להשקיע מעבר למה שרשמתי כאן!

  ◀ הדבר החשוב שאתם צריכים כרגע הוא:
  להשקיע בלימודי סאונד ולא לחפש את הפתרונות בציוד הקלטה יקר ולא חיוני. רק כאשר תרגישו מקצוענים בתחום ו-מעוניינים להקים אולפן הקלטות כעסק מסחרי, זה יהיה הזמן המתאים לרכוש ציוד יקר יותר וגם תהיו חכמים ברכישה שלכם.

2 תוכנית לימודים מסודרת - חובה!

 1. ◀ פונים אלי בחודש באופן קבוע עשרות תלמידים ושואלים אודות קורס מיקס ומאסטרינג? אין מה להגיד, מיקס ומאסטרינג נשמע מגניב והאמת זה נכון, אבל הבעיה היחידה היא:

  לפני שאתם לומדים לרוץ תלמדו ללכת…

  כיוון שהלימוד במכללות יקר מאוד, תלמידים רבים מנסים "לסדר" את המערכת ואני אסביר. הם חושבים שאם הם יקחו קורס על תוכנת הקלטה בלבד זה יאפשר להם לדעת לעשות סאונד מקצועי... במקרה שכזה התלמיד משקר את עצמו!

  במקרים אחרים, אנשי מכירות מציעים לכם קורס 1 בלבד בלי להגיד את כל האמת, כלומר: צריך תוכנית לימודים מסודרת אשר כוללת סדרת קורסים עד שתוכלו להגיע למטרה.

  ◀ מי מכם שמעוניין באמת לקבל את כל הכלים כדי להיות מפיק מוזיקלי מקצועי , תהליך הלימוד חשוב לא פחות מהלימוד עצמו. אין לי בעיה למכור לכם קורסים באופן טיפשי וללא אחריות, אבל אני לא יעשה זאת לעולם! אני שם דגש מאוד רציני באתר הקורסים על תהליך הלמידה:

  1 בכל קורס באתר רשום מה הידע הנדרש לקורס נבחר.

  2 אני מקיים שיחת ייעוץ מקצועי (במידה והמשתמש מעוניין) לפני רכישת קורס. בשיחת ייעוץ רצינית זו אני מהר מאוד מבין אילו קורסים הוא צריך ולפעמים מה הוא לא צריך.

  תהליך הלימוד הנכון באתר:

  שלב 1 - תוכנת הקלטה

  ◀ אנחנו המכללה היחידה ללימודי סאונד אונליין המאפשרת לכם לבחור ללמוד מבין 3 תוכנות ההקלטה המובילות בתעשיית המוזיקה:
  קורס אבלטון + האולפן הביתי
  קורס קיובייס + האולפן הביתי
  קורס פרוטולס + האולפן הביתי

  ◀️ אם אתם מתלבטים על איזו תוכנת הקלטה כדאי ללמוד?
  לחצו כאן ותועברו ישירות לווצאפ וקבלו ייעוץ מקצועי חינם.

  שלב 2 - חבילת PRO 7

  ◀ חבילת מעבדי סאונד והפקה PRO 7 מעניקה לכם ידע עצום אודות מעבדי סאונד איתם אנחנו למעשה מבצעים את כל פעולות הסאונד: הקלטה, מיקס, מאסטרינג.
  לא משנה באיזו תוכנת הקלטה אתם משתמשים - חבילת קורסים זו מתאימה לכל התוכנות.

  שלב 3 - מיקס מקצועי

  ◀ קורס מיקס מקצועי PRO MIX אשר ילמד אתכם לבצע בקלות מהירות ובמקצועיות מיקס לכל סגנון מוזיקלי!

  שלב 4 - מאסטרינג מקצועי

  עכשיו אתם מוכנים סוף סוף ללמוד את אמנות המאסטרינג.
  בקורס זה אלמד אתם ביצוע מאסטרינג עבור סגנונות מוזיקליים מגוונים.
  בנוסף לכל זאת אנחנו נלמד:
  ◀ כיצד לשלב סגנונות מגוונים לאלבום 1.
  לבצע התאמות ייצא המאסטר למדיות השונות כגון: יוטיוב, רדיו, spotify ועוד.
  ◀ כיצד לגרום לשירים שלכם להישמע טוב בכל אמצעי השמע ועוד.

  תזכרו טוב טוב:

  במידה ולא תקפידו על סדר לימוד זה - רמת ההבנה שלכם תהיה פחותה במקרה הטוב ובמקרה הרע אתם פשוט לא תהיו מסוגלים להבין את החומר. תחשבו מה היה קורה אם בכיתה א המורה הייתה מתחילה ללמד אתכם אחוזים בחשבון במקום להתחיל ב-חיבור וחיסור...

  במידה ואתם לא בטוחים מה רמת הידע שלכם ומה מתאים לכם ללמוד בנקודת זמן זו, לחצו כאן ותועברו ישירות לווצאפ וקבלו ייעוץ מקצועי חינם.

3 תקנו מסננת לסינון דעות של "מומחים"

 1. ישראל, אלופת העולם במומחים ויודעי דבר בכל נושא ועניין. כל אוהד כדורגל הוא מומחה בתחום וכל משתמש על תוכנת הקלטה שנה או שנתיים נהפך יועץ דגול ומחלק עצות לחברים שלו.

  אם אתם לא מרגישים טוב, האם אתם הולכים לקבל עצות מחבר, סטודנט שנה א' לביולוגיה או הולכים לרופא מומחה?

  לצורך הבנת העניין, 2 דוגמאות:

  סיפור 1 - תחליף תוכנת הקלטה

  התקשר אליי לייעוץ לפני רכישת קורסים בחור בשם אייל וברשותו מחשב נייד של אפל עם תוכנת אבלטון. הוא התלונן בפני חבר שלו (שגם הוא מתעסק בתחום) כי התוכנה עובדת לאט והוא לא מבסוט מתהליך העבודה עם התוכנה.
  ◀ חבר שלו המליץ לו להחליף תוכנת הקלטה.

  הפתרון:

  אני ביצעתי התחברות מרחוק למחשב של אייל ופתחתי את התוכנה ומיד הבנתי את הבעיה:
  1 הוא הגדיר בתוכנה עבודה עם sample rate של 96 Khz במקום 44.100 Khz. וגם אם היה לו מחשב חזק מאוד לא היה שום צורך לעבוד במצב של sample rate 96 Khz

  2 הוא הגדיר buffer size נמוך (128) בזמן עריכת הסאונד. בתהליך הקלטה רצוי להגדיר buffer size נמוך ככל שניתן כדי למנוע השהייה ובזמן תהליך עריכת סאונד או ביצוע מיקס לעבוד ב-512 buffer size.

  ◀ התוצאה:
  התוכנה מתפקדת 100% ללא שום בעיות ואין צורך לרכוש מחשב חדש.

  סיפור 2 - תחליף רמקולים

  בחור נחמד בשם אורי אשר התקשר אליי לקבל ייעוץ לפני רכישת קורס. תקשיבו טוב, הוא השקיע מאה אלף ש"ח באולפן הביתי שלו אשר כלל גם יועץ אקוסטיקה. וכל זאת כאשר יש לו ידע על תוכנת הקלטה בלבד...מטורף נכון?

  הבעיה שהוא תיאר בשיחה קשורה לשמיעה לא טובה של תדרים נמוכים ברמקולים. כאשר הוא מנסה לעשות סאונד לתוף רגל, זה נשמע לו ממש מוזר ואני מזכיר, הוא כלל לא למד עדיין סאונד אלא רק יודע להשתמש בתוכנת הקלטה. חבר שלו המליץ על רכישת רמקולים מדגם אחר כי יש לו ניסיון של 3 שנים על תוכנת הקלטה...

  כיוון שהוא אמר לי בשיחה שאיש מקצוע ביצוע את האקוסטיקה בחדר והוא רכש ציוד מקצועי, חשבתי לעצמי שאולי הוא סובל מבעיות שמיעה, או שהוא עובד בווליום מטורף בחדר שגורם לבעיה? בסופו של דבר, ביקשתי ממנו לשלוח לי לווצאפ תמונה של החדר שלו. האמת, אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק מאוד.

  הפתרון לבעיה:

  ◀ הרמקולים פשוט לא היו במשולש שווה צלעות מול עמדת הישיבה שלו.
  לאחר שהוא סידר את הרמקולים באופן נכון הכל היה תקין 100%!
  הוא שלח לי 5 לבבות בווצאפ ורכש בשמחה את הקורסים באתר.

  אני יכול לכתוב לכם עוד 100 סיפורים בסגנון זה, אבל אני מאמין כי המשל/נמשל הובן.

4 מה לעשות אם אין לכם כסף ללמוד?

 1. כסף, מצרך יקר תרתי משמע ובדיוק בשל סיבה זו המלצתי לכם בסעיף הראשון במאמר זה לא לרכוש ציוד הקלטה מעבר לבסיס הדרוש לתהליך הלמידה!

  עלויות לימודים:

  אם בחרתם ללמוד במכללה, סכום הכסף עבור שנתיים במכללה מגיע ל-50,000 ש"ח ואני מדגיש שוב: מסלול לימודים מלא ולא קורס 1 או 2. עכשיו תוסיפו לזה: נסיעות, בזבוז ימי עבודה, התחייבות לזמנים בקיצור, כאב בכיס וכאב ראש.

  אם להגיד את האמת?

  זו השקעה מטורפת ולא הגיונית (בלשון המעטה) כדי להפוך להיות מפיק מוזיקלי, מדוע? כי אף אחד לא מחכה לכם בסיום הלימודים עם משרה…
  ◀ במציאות - כדי להרוויח כסף בתחום הנ"ל אתם צריכים לפתח קריירה עצמאית! סורי, אני לא מוכר לכם אשליות וסלוגנים ללא כיסוי.

  הפתרון הפשוט לבעיה זו?

  מיזם מיזם לימודי סאונד אונליין הראשון והמקצועי בישראל! לקח לי 5 שנים להפיק מיזם חשוב ומקצועי זה וההשקעה עדיין לא הסתיימה, שווה לעקוב אחרינו.

  החזון של מיזם זה:

  ◀ איכות לימוד אונליין שלא נראה עד היום
  ◀ מינימום השקעה כספית
  ◀ הבנת החומר הנלמד 100%
  ◀ תמיכה מלאה אונליין
  ◀ תוכנית לימודים מלאה כדי להפוך להיות מפיק מוזיקלי מקצועי!

  לסיכום:

  מכאן אני משאיר לכם את החישובים היכן וכיצד ללמוד מקצוע זה.
  אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לחצו כאן ותועברו ישירות לווצאפ וקבלו ייעוץ מקצועי חינם.

5 תלמדו ללמוד - טיפ הזהב שחייבים ליישם

 1. אין ספק, אמנם הקורסים שלנו באיכות הטובה ביותר שניתן לבקש או לדמיין, אבל יש עוד צד אחד חשוב במשוואה זו כדי להגיע למקסימום תוצאות והצלחה והוא: ◀ תלמדו ללמוד נכון!

  עכשיו אני אפרט ותקשיבו טוב

  כדי להסביר זאת הכי טוב אני אמחיש לכם מצב. בואו נדמיין שדנה זכתה ללמוד אצל המורה לפסנתר הטוב ביותר בעולם. היא מגיעה למורה פעם בשבוע למשך שעת לימוד עם חיוך גדול ובטוחה שמהר מאוד היא תהפוך להיות פסנתרנית מקצועית ומצליחה.

  עבר חודש אחד בלבד והמורה של דנה מודיע לה בצער: "דנה, אמנם את מוכשרת מאוד אחרת לא הייתי מסכים ללמד אותך - אבל יש בעיה אחת "קטנה" שאני לא יכול לקבל! ◀ את מתאמנת כל יום (במקרה הטוב) חצי שעה ולא 4 שעות כל יום כפי שסיכמנו בהתחלה, זוכרת?

  המסקנה שאתם חייבים לזכור:

  למרות שרכשתם את הקורסים אונליין באיכות הטובה ביותר בתחום, בנוסף לצפייה בסרטונים אתם חייבים להשקיע זמן רב בעבודה ואימונים באולפן הביתי שלכם - אחרת, אתם פשוט לא תגיעו להצלחה!

  ועוד טיפ חשוב:

  כאשר אתם צופים בסרטונים של הקורס קחו בחשבון שזו לא צפיה בסדרת טלוויזיה אלא סרטוני למידה שצריך להטמיע בראש וליישם במציאות…
  ◀ כמות הצפייה בסרטונים ביום לא חשובה - אלא איכות הצפייה והאימונים.

  ◀ מי מכם שלומד כתחביב להנאה, אתם חופשיים לעשות כרצונכם. אני למשל, שוחה כל יום חצי שעה להנאתי ולא מתכוון להיות שחיין מקצועי אלה פשוט נהנה בגוף ובנפש מה שחשוב לא פחות...

  בהצלחה לכולכם ותזכרו:
  ◀ אם אתה נוסע על אופניים וקשה לך = סימן שאתה בעלייה!

6 תלמדו ותעבדו על תוכנת הקלטה אחת!

 1. זה אמנם נשמע מובן מאליו אבל יותר מדי פעמים אני שומע מתלמידים שהם עובדים על 2 תוכנות הקלטה משום שאחת משמשת אותם לביצוע X והשנייה לביצוע Y. אז תרשו לי לעזור לכם ולגרום לכם לא להיכנס לשטות הזו.

  ◀ אין שום סיבה בעולם להשתמש ב-2 תוכנות הקלטה משום שכולם מאפשרות לכם לבצע את כל פעולות הסאונד באופן מושלם! אפשר לדון בהרחבה מה היא תוכנת ההקלטה המועדפת, אבל זה נושא למאמר אחר.

  ◀ במקום לבלבל את עצמכם על כמה תוכנות, תהיו מקצוענים ומהירים על תוכנה אחת ותתמקדו בלמידה של הקורסים האחרים שלנו:
  סאונד והפקה מוזיקלית, מיקס, מאסטרינג, וסינתזה, הרמוניה ועיבוד מוזיקלי.

  פשוט, הגיוני ולא מסובך - תזכרו זאת.

7 תעשו טובה, תלמדו לנגן

 1. ללמוד על תוכנת הקלטה בלי לנגן (ואפילו באופן בסיסי) על כלי הרמוני כמו גיטרה או קלידים זה הדבר הכי מתסכל ולא הגיוני במידה ואתם רוצים ליצור מוזיקה! ובבקשה, לא לבלבל את המוח ולהגיד "אני יוצר מקצבים או מכניס צלילים לתוכנה בעזרת העכבר" וכו' סליחה, כך לא יוצרים מוזיקה.

  ◀ אלא אם, אתם מעוניינים להיות טכנאי מיקס/מאסטרינג בלבד ללא יכולת לבצע עיבוד מוזיקלי ולהקליט בעצמכם.

  ◀אני לא דורש מכם להיות נגנים מקצועיים אלא לדעת לנגן באופן בסיסי כולל לימוד הרמוניה ותיאוריה מוסיקלית. אחרת כל מה שתצליחו לעשות זה לופ תופים עם בס מונוטוני שדופק את המוח. סורי, אני חייב להיות כנה, מקצועי ולגרום לכם להתעורר ולהתקדם בתחום.

  לסיכום מאמר חשוב זה

  אני מקווה שנהנתם ותיישמו 7 טיפים חשובים אלו ולא לשכוח שהם מאוד קלים לביצוע וכפי שכתבתי בתחילת המאמר:
  זה יחסוך לכם כאב בכיס, כאב ראש ותצליחו בסופו של דבר להגיע למטרה.

  Class-A-Studio/דודי תמיר
  לימודי סאונד והפקה אונליין הראשון והמקצועי בישראל!
  ◀️ בשפה העברית ◀️ באיכות סאונד ◀️ וידאו וגרפיקה שעוד לא הכרתם 🎼

צור קשר דרך כפתור הווצאפ באתר

מוזמנים לשתף
דודי תמיר

image name
מפיק מוזיקלי, מרצה לסאונד והפקה.למד ב-Berklee college of music.

מוזמנים לקרוא מאמרים מקצועיים שלי במגוון תחומי המדיה לאמנים ואנשי סאונד 👈 לכל המאמרים >> >>


מאמרים מובילים באתר:לימודי סאונד אונליין

The Sound You Dream of Is The Sound You Get

.We Make Music&Clips You Won't Forget

לימודי סאונד אונליין הראשון והמקצועי בישראל

עמוד הבית של האולפן